Uus hooaeg 2016/2017

 

977f68c24036Hei-hei tantsusõbrad ja lapsevanemad!

Õnnitleme Teid uue õppeaasta alguse puhul ning peame teatama, et sellest aastast alates lasteaia laste tantsutrennid toimuvad ainult Meie uuendatud stuudios.

Meie uuendatud avar tantsustuudio asub kesklinnas – aadressil Narva mnt 38, Tallinn

Tunnid toimuvad Haridus-ja Teadusministeeriumi poolt kinnitatud õppekava järgi (õppekava kood 125377). Kava on koostatud arvestades iga tantsusportlase individuaalseid omadusi. Antud õppekava järgi on ettevalmistatud 2015. aasta Eesti meistrid Laste vanuserühmas – Konstantin Tužikov ja Arina Yakovleva peatreeneri Aleksandr Krasnikov juhendamisel.

Ootame tantsutundi õpilasi erinevas vanuses –1-2-aastaseid beebi, mudilasi, koolilapsi, tudengeid, täiskasvanuid, seeniore ja ka kõiki neid, kellele meeldib tantsida ja kes soovib oma tantsuoskust lihvida!

 

Meie poolt – paindlik tunniplaan, taskukohane hind, mugav asukoht, suurepärased treeningtingimused ning kindlasti professionaalne treener – Aleksandr Krasnikov!

 

Aleksandr Krasnikov on kolmekordne Eesti Meister, Põhja-Euroopa meister, maailmakarikate võitja ning üks väheseid tantsijaid Eestis, kes oli tipptantsijate maailmaedetabeli TOP-is! Tänaseks Aleksandril on EOK treeneri kutse 4-tase ja kohtuniku C-kategooria.
Tantsustuudiole tasutud õppemaks on võimalik kanda tuludeklaratsioonil koolituskuludesse ja saada antud summalt tulumaksu tagastus (Tulumaksuseadus § 26).
Täiskasvanutele pakume lisaks klassikalistele võistlustantsu treeningutele ka Zumba treeninguid.
Täiendavate küsimuste korral – kirjuta info@impulse.ee

 

Kohumiseni tantsutreeningutel!

 

Kaunist sügist, positiivset meeleolu ja tervist soovides

Tantsustuudio IMPULSE mees- ja naiskond
www.impulse.ee

 

P.S. Kui Sa ei ole veel meie fänn Facebook-i lehel – saad liituda siit – https://www.facebook.com/tantsustuudioIMPULSE,  et olla alati kursis meie uudiste ja tegemistega!