LINNALAAGER 2016

IMPULSE Huvikeskus kutsub lapsi LINNALAAGRISSE

Информация на русском языке тут.


Sellel aastal on traditsiooniliselt  kakskeelsed vahetused.

shutterstock_248393884
Linnalaager – laste aktiivne huvitegevus linna piires. Lapsed satuvad imelisse maailma, kus neid ootavad unustamatud reisid, võistlused ja üllatused. Päev laagris möödub kiiresti ning õhtul näete Teie oma õnneliku last ja kuulete palju põnevaid muljeid möödunud päevast.

Vahetused:

mangukool1127.06-01.07.2016.a. – TANTSU JA MUUSIKA nädal (6-13.aastased lapsed)
See laager on mõeldud kõigile tantsu- ja laulusõpradele ja ka neile, kes soovivad suvel vähemalt ühel nädalal kogeda midagi sellist, mida varem veel teinud pole, sest laager tuleb eriti põnev ja üllatusterohke! Nädala jooksul  teeme tutvust erinevate tantsustiilidega ja loomulikult püüame lahti laulda ka oma hääled. Tantsustiilid on seinast seina ning treeninguid viivad läbi oma ala parimad. Hääleseade tundides saab harjutada ja nõu küsida professionaalselt lauluõpetajalt, kelle käe all saavad kõikidest väikestest lauljatest uued Getter Jaanid ja Koit Toomed.
Lisaks laulule ja tantsule toimub ohtralt erinevaid mänge, meisterdamisi ja tegevusi ning toimuvad ka põnevad ekskursioonid.POK27305_104.07-08.07.2016.a. – MULTIFILMIDE nädal – (6-13.aastased lapsed) 
Iga laps saab kehastuda oma lemmik multifilmitegelaseks. Palju huvitavaid tegevusi ootab meid ees: viktoriinid, võistlused ja meeldejäävad seiklused. Me mängime palju, näitleme Eesti- ja rahvusvahelisi muinasjutte ning üheskoos teeme toreda pildialbumi valmis, mis jääb igale lapsele mälestuseks.

 

560362455292725.07-29.07.2016.a. – SPORDI nädal (6-13.aastased lapsed)
Kiiremini! Kõrgemale! Kaugemale!
Antud laagrinädal on lastele, kes juba tegelevad spordiga ja ka nendele, kes alles unistavad vaprast sportlasekarjäärist. Nädala jooksul saame proovida palju erinevaid spordiliike ning osaleme üheskoos mini Olümpiamängudel.
Saame tuttavaks ka mõningate võistluskunstidega, mis pakuvad ilmtingimata huvi poistele kui ka tüdrukutele. Õpime toime tulema võistkonnana ning vastutama üheskoos oma tulemuste eest!

Päev laagris möödub kiiresti ning õhtul näete Te oma rõõmsat last ning kuulete palju põnevaid lugusi!

Tervis ja ohutus
Lastega on alati kaasas täiskasvanud, kes omavad suurt kogemust lastega suhtlemises ja mõistavad oma vastutust laste tervise ja ohutuse üle.

Minu maja – minu kindlus
Linnalaager omab oma püsivat tegevuskohta linna südames, kus saab lõdvestuda peale pikka ekskursiooni päeva, mängida lauamänge, lahendada ristsõnu või hoopis midagi meisterdada oma kätega.

Soe lõuna
Igapäevane soe lõunasöök on hinna sees. Samuti kuuluvad hinna sisse väikesed joogi ja suupiste pausid.

Väikesed rühmad
Ühte rühma/vahetusse ei võeta rohkem kui 15 last, mis annab võimaluse tegeleda lastega individuaalselt.

.
Ühe nädala (5 päeva) maksumus – 100.- EUR/nädal 1 lapse kohta.
Ühe päeva maksumus – 20.- EUR/päev 1 lapse kohta.

.
Registreerimiseks palun täida ankeet siin.

.
Tantsustuudio tegevuskoht ja linnalaagri peakontor – Narva mnt 38, Tallinn (Kesklinn).
Lisainfo telefonil +372 5341 3773 – Anna